Кращий абітурієнт 2019-2020 навчального року

Учора відбулось святкове нагородження переможців конкурсу “Стань кращим абітурієнтом”. Одеська національна академія харчових технологій проводить цей конкурс 11 років поспіль. За високі здобутки в навчанні та громадьській діяльності найкращий студент кожного з 10-ти факультетів отримує цінний подарунок і нагороджується дипломом.
Цього року переможницею конкурсу стала студентка вже 2 курсу Аліна Гуляєва, яка навчається на факультеті технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу за спеціальністю 204 “Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва”. Аліна отримала диплом і планшет – подарунок від спонсорів ОНАХТ.
Ми щиро усім колективом кафедри вітаємо Аліну з вагомою перемогою та бажаємо їй попереду ще багато перемог.