Накази на ДП/КР і графік їх захисту

Spread the love
Наказ №213-03 від 12-05-2020
Наказ №212-03 від 12-05-2020
Наказ №104-03 від 25-02-2020
Наказ №880-03 від 23-09-2019

 

КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ЗАХИСТУ

дипломних проектів СВО «бакалавр»

та КРМ СВО «магістр»

спеціальності 181 «Харчові технології»

освітньої програми «Технології риби і морепродуктів»

ДЕК № 32 (голова – Узун П. П.)

15.06.2020 (понеділок)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Осташко Станіслав Геннадійович
10.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519
Пароль: 1234567
Паламарчук Анна Станіславівна
заочна
2.      Грінченко Віталій Олександрович
10.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук Анна Станіславівна
заочна
3.      Москаленко Олександр Костянтинович
11.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
4.      Довжинська Анастасія Олександрівна
11.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
денна
5.      Мізернюк Валентин Віталійович
12.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук Анна Станіславівна
денна

КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ЗАХИСТУ

дипломних проектів СВО «бакалавр»

спеціальності 181 «Харчові технології»

освітньої програми «Харчові технології та інженерія»

ДЕК № 31 (голова – Куліков А. Г.)

16.06.2020 (вівторок)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
6.      Савчак Єлизавета Миколаївна
10.00
Ідентифікатор конференції: 732 3411 9544
Пароль: 8khtbm
Солецька Анна Данилівна
денна
7.      Мохонько Ксенія Валеріївна
10.30
Ідентифікатор конференції: 721 5869 5257
Пароль: 1cNQPV
Агунова Лариса Володимирівна
денна
8.      Дяченко Аліна Віталіївна
11.00
Ідентифікатор конференції: 732 1096 4370
Пароль: 1QCrAb
Агунова Лариса Володимирівна
денна
9.      Деркач Віталіна Петрівна
11.30
Ідентифікатор конференції: 721 7068 8200
Пароль: 5FC3XW
Солецька Анна Данилівна
денна
10.  Касім Олена Георгіївна
12.00
Ідентифікатор конференції: 748 2082 9596
Пароль: 3Ej4cT
Шлапак Галина всеволодівна
денна
11.  Генчева Вікторія
12.30
Ідентифікатор конференції: 793 1600 6756
Пароль: 2pAnrT
Поварова Наталя Миколаївна
заочна
12.  Пульча Костянтин
13.00
Ідентифікатор конференції: 755 3345 7851
Пароль: 5TGCT3
Поварова Наталя Миколаївна
денна
13.  Майстренко Дмитро
13.30
Ідентифікатор конференції: 777 6752 5250
Пароль: 8qxzPt
Шлапак Галина Всеволодівна
заочна
14.  Мельник Крістіна
14:00
Ідентифікатор конференції: 739 5088 7583
Пароль: 0icuM1
Шлапак Галина Всеволодівна
заочна

18.06.2020 (четвер)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Бистрицька Анастасія Олегівна
10.00
Ідентифікатор конференції: 720 6395 4828
Пароль: 2qRt19
Шлапак Галина Всеволодівна
денна
2.      Днестрян Сільвія Костянтинівна Костянтинівна
10.30
Ідентифікатор конференції: 723 0301 0755
Пароль: 9gcaiv
Шлапак Галина Всеволодівна
заочна
3.      Домашова Валентина Валентинівна
11.00
Ідентифікатор конференції: 724 7018 8527
Пароль: 5puXET
Солецька Анна Данилівна
денна
4.      Журавльова Катерина
11.30
Ідентифікатор конференції: 798 9017 1724
Пароль: 2U3ji6
Агунова Лариса Володимирівна
заочна
5.      Пастушенко Андрій
12.00
Ідентифікатор конференції: 778 1906 5310
Пароль: 0c7SW1
Агунова Лариса Володимирівна
заочна
6.      Трофимович Владислав Юрійович
12.30
Ідентифікатор конференції: 788 8118 4543
Пароль: 8CpYCE
Азарова Надія Григорівна
заочна
7.      Бурлака Дмитро Ррусланович
13.00
Ідентифікатор конференції: 748 1021 8276
Пароль: 1y19H0
Азарова Надія Григорівна
денна
8.     Ткаченко Вадим Сергійович
13.30
Ідентифікатор конференції: 780 4009 1440
Пароль: 6xz5QZ
Агунова Лариса Володимирівна
денна

КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ЗАХИСТУ

дипломних проектів СВО «бакалавр»

та КРМ СВО «магістр»

спеціальності 181 «Харчові технології»

освітньої програми «Технології риби і морепродуктів»

ДЕК № 32 (голова – Узун П. П.)

18.06.2020 (четвер)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Ганза Інна Сергіївна
10.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
2.      Сухов Валерій Валерійович
10.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
3.      Бєлікова Марина Віталіївна (бак)
11.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кулаковська Тетяна Анатоліївна
заочна
4.      Бабін Олександр Павлович
11.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
5.      Малицька Інна Олегівна
12.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
6.      Гуцол Микола Сергійович
12.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Рєзнік Костянтин Вікторович
денна
7.      Чабан Вале6нтин Вікторович
13.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Рєзнік Костянтин Вікторович
заочна
8.      Блідар Денис Олегович
13.30
Ідентифікатор конференції:  726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
9.      Ковтун Олена Віталіївна
14.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
10.  Ткаченко Олександр Олександрович
14.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Хомічук Віктор Андрійович
денна

19.06.2020 (п’ятниця)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Сапожнік Герман Віталійович,
10.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
2.      Коченко Олександр Іванович
10.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Глушков Олег Анатолієвич
заочна
3.      Каванда Карина Олександрівна
11.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Хомічук Віктор Андрійович
заочна
4.      Бортнік Ірина Іванівна
11.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
5.      Баришев Олександр Сергійович
12.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Глушков Олег Анатолієвич
заочна
6.      Сорока Андрій Михайлович
12.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Глушков Олег Анатолієвич
заочна
7.      Нікітчіна Антоніна Олександрівна
13.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
денна
8.      Невеселюк Вікторія Миколаївна (бак)
13.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Самофатова Вікторія Анатоліївна
денна
9.      Буц Діана Вячеславівна
14.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук Анна Станіславівна
заочна
10.  Бєлали Ігор Миколайович
14.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна

22.06.2020 (понеділок)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Касап Тетяна Борисівна
10.00
Ідентифікатор конференції:  726 2706 1519: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
2.      Ігнатенко Єгор Сергійович
10.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
3.      Бирка Миколіна Юріївна
11.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
заочна
4.      Ісупов Олексій Русланович
11.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Рєзнік Костянтин Вікторович
денна
5.      Розумна Анна Олександрівна
12.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Перетяка Наталія Олександрівна
денна
6.      Алієв Нахід Елсевар огли
12.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Манолі Тетяна Анатоліївна
денна
7.      Тиць Олександр Миколайович
13.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Рєзнік Костянтин Вікторович
денна
8.      Смоляр Юлія Валеріївна
13.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Перетяка Наталія Олександрівна
денна
9.      Глізнуца Олександр Сергійович
14.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Хомічук Віктор Андрійович
денна

23.06.2020 (вівторок)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Мельник Станіслав Анатолійович
10.00
Ідентифікатор конференції:  726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
2.      Костіоглу Вячеслав Васи-льович
10.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
3.      Мурадов Магомед Асіфович
11.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
денна
4.      Завертаний Артем Андрійович
11.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Рєзнік Костянтин Вікторович
денна
5.      Костіоглу (Тукусер) Анастасія Петрівна
12.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
6.      Федьорка Дар’я Юріївна
12.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Надія Михайлівна
заочна
7.     Онуфрієнко Сергій Володимирович
13.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук Анна Станіславівна
заочна
8.      Потапенко В’ячеслав Леонідович
13.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук Анна Станіславівна
заочна
9.      Паршина Крістіна Миколаївна
14.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Зиков Олександр Вікторович
денна

КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ЗАХИСТУ

дипломних проектів СВО «бакалавр»

спеціальності 181 «Харчові технології»

освітньої програми «Харчові технології та інженерія»

ДЕК № 31 (голова – Куліков А. Г.)

23.06.2020 (вівторок)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Асікаєва Ільміра Саітівна
10.00
Ідентифікатор конференції: 776 0928 9478
Пароль: 9VtWDQ
Шлапак Галина Всеволодівна
заочна
2.      Каленич Дар’я Олександрівна
10.30
Ідентифікатор конференції: 713 2483 1395
Пароль: 4bAWKW
Шлапак Галина всеволодівна
заочна
3.      Чеботарьова Марія ігорівна
11.00
Ідентифікатор конференції: 732 8280 4011
Пароль: 7a94vV
Савінок Оксана Миколаївна
заочна
4.      Харитонова Карина вікторівна
11.30
Ідентифікатор конференції: 752 4191 7072
Пароль: 0vdBKg
Азарова надія Григорівна
заочна
5.      Савченко Ірина Олегівна
12.00
Ідентифікатор конференції: 768 4612 9760
Пароль: 5m8vzc
Солецька Анна Данилівна
заочна
6.      Гаража Надія Ігорівна
12.30
Ідентифікатор конференції: 743 7840 9876
Пароль: 2PPK8v
Солецька Анна Данилівна
заочна
7.     Шаталюк Тетяна Петрівна
13.00
Ідентифікатор конференції: 717 3398 4353
Пароль: 7PCMyY
Поварова Наталя Миколаївна
заочна
8.      Плігунов Ростислав Володимирович
13.30
Ідентифікатор конференції: 775 4897 3239
Пароль: 4fvmu8
Поварова Наталя Миколаївна
заочна

24.06.2020 (середа)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Бершак  Антон
10.00
Ідентифікатор конференції: 760 8034 5621
Пароль: 6TbjM1
Поварова Наталя Миколаївна
денна
2.      Григораш Іван
10.30
Ідентифікатор конференції: 730 2089 0341
Пароль: 8becFy
Поварова Наталя Миколаївна
денна
3.      Ребрій Ілля
11.00
Ідентифікатор конференції: 788 5502 7803
Пароль: 1UStXD
Агунова Лариса Володимирівна
денна
4.      Хотінець Олег Станіславович
11.30
Ідентифікатор конференції: 710 0649 0415
Пароль: 6KghH3
Агунова Лариса Володимирівна
заочна
5.      Кириленко Володимир Ілліч
12.00
Ідентифікатор конференції: 747 5420 0971
Пароль: 5DFHS6
Поварова Наталя Миколаївна
заочна
6.      Мокаті Володимир
12.30
Ідентифікатор конференції: 725 3417 2160
Пароль: 2X4zZ9
Шлапак Галина Всеволодівна
заочна

КАЛЕНДАРНИЙ ГРАФІК ЗАХИСТУ

дипломних проектів СВО «бакалавр»

та КРМ СВО «магістр»

спеціальності 181 «Харчові технології»

освітньої програми «Технології риби і морепродуктів»

ДЕК № 32 (голова – Узун П. П.)

24.06.2020 (середа)

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.      Бойко Віктор Леонідович
10.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519: 1234567
Паламарчук А.С.
денна
2.      Козаченко Вікторія Олександрівна
10.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук А.С.
заочна
3.      Кумогородська Вікторія Ігорівна
11.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук А.С.
заочна
4.      Сініка Денис Сергійович
11.30
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519 Пароль: 1234567
Паламарчук А.С.
заочна
5.      Агафонов Денис Дмитрович
12.00
Ідентифікатор конференції:  726 2706 1519 Пароль: 1234567
Кушніренко Н.М.
денна

30.06.2020 (вівторок) РЕЗЕРВНИЙ ДЕНЬ

ПІП студ.
Час захисту
Ідентифікатор і пароль конференції
ПІП керів.
ден./
заоч.
1.
10.00
Ідентифікатор конференції: 726 2706 1519: 1234567
2.
10.30
Ідентифікатор конференції:  726 2706 1519 Пароль: 1234567