Главная » 2015 » Травень » 21 » Ярмарок ОНАХТ з нагоди Дня слов’янської писемності і культури
16:29
Ярмарок ОНАХТ з нагоди Дня слов’янської писемності і культури

19 травня в ОНАХТ відбувся ярмарок з нагоди 1153-річча Дня слов'янської писемності і культури, який традиційно святкують усі слов'янські країни в знак шани братів Кирила і Мефодія - творців слов'янської писемності.

Відповідальність за організацію свята цього року взяв на себе факультет "Технології і експертизи харчових продуктів і парфумерно-косметичних засобів". Участь у ярмарку прийняли студенти 1, 2 і 3 курсів та активістами, без сумніву, стали студенти третього курсу, що навчаються за спеціальністю "Технології зберігання, консервування і переробки м'яса" - Персін О., Нікітін С., Мудрик В. і Шепеленко Д. Саме вони запропонували ідею власного виробництва ковбас і копченостей на продаж для збору коштів на благодійність. Виробництво студентських шедеврів - ковбасок мисливських, української смаженої та балика копчено-запеченого було організовано в лабораторії кафедри. Упродовж всього циклу проводився контроль за параметрами, адже права на брак у наших юних технологів не було. Консультували майстрів з технологічних питань - доцент кафедри Савінок О. М., з організаційних та технічних - інженер кафедри Аліярова А. О.

                 

Готова продукція вийшла дуже апетитною, а аромат розходився від стін кафедри до центрального фойє академії, де власне і відбувався ярмарок. Оформити виготовлену продукцію у гастрономічні смаколики та презентувати на ярмарку допомагали одногрупниці наших майстрів.

               

Справжні гурмани та поціновувачі еко-продукції знайшлися одразу, дехто повертався до нашого столу по декілька разів. Не обійшов своєю увагою продукцію наших вправних технологів і ректор ОНАХТ - Єгоров Б. В., який був приємно вражений тим, що таку апетитну продукцію виготовили студенти 3 курсу. Найбільше йому сподобались канапки із смаженою ковбаскою.

Окрім частування, організатори свята приготували концертну програму, на якій звучали пісні та вірші українською мовою. Зіркою концерту стала Ністор К., студентка 3 курсу, яка встигає не тільки співати, а ще й добре вчитися.

     

Для того, щоб приблизити відвідувачів ярмарку до слов'янської культурної спадщини, організатори влаштували виставку ляльок в українських вбраннях і конкурс короваїв. Короваї на конкурс були представлені різними факультетами і на думку студентів і викладачів найгарнішим був коровай від факультету Т і ЕХП та ПКЗ. Подарували його консулу Республіки Болгарії в знак вдячності народу цієї країни, де саме Святі Кирило і Мефодій приблизно 862 роки до нашої ери започаткували слов'янську писемність.

 

Ярмарок мав різні цілі та найбільш благородна - благодійність. Всі кошти, що були зібрані на ярмарку передали до військового госпіталю для закупівлі медикаментів пораненим бійцям АТО.

Від імені нашої кафедри дякуємо організаторам свята, усім викладачам, а особливо студентам, що проявили свою майстерність, небайдужість і завзятість у проведенні ярмарку. 

Просмотров: 720 | Добавил: Адмін | Рейтинг: 3.3/3
Всего комментариев: 0
avatar
Створити безкоштовний сайт на uCoz