Главная » 2015 » Вересень » 18 » Міжнародна науково-практична конференція «Харчові технології, хлібопродукти і комбікорми»
20:04

Насиченість подій в ОНАХТ вражає своїми темпами. Тільки но розпочався новий навчальний рік у стінах рідної академії, а ми вже занурились у калейдоскоп наукових подій. Так днями, а саме 16-17 вересня відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Харчові технології, хлібопродукти і комбікорми». І, як завжди, наша кафедра приймала активну участь у цій вагомій події.

Свої наукові досягнення продемонстрував професорсько-викладацький склад кафедри разом з аспірантами та магістрами у науковій постерній сесії, на пленарних засіданнях та в збірнику тез.

Так від нашої кафедри до уваги вчених було запропоновано дві доповіді у постерній сесії, а саме,

1) THE WAYS OF PERFECTING THE MANAGEMENT OF THE MEAT PRODUCTION QUALITY Bogdan Iegorov, Natalia Povarova;

2) ПЕРСПЕКТИВЫ ПРОИЗВОДСТВА ИМИТИРОВАННЫХ ПРОДУКТОВ ИЗ ГИДРОБИОНТОВ Маноли Т, А., к. т. н., доцент.

Слід відмітити, що саме постер к. т. н., доцента Поварової Наталії Миколаївни, виконаний під керівництвом д. т. н., професора Єгорова Богдана Вікторовича здобув перемогу та диплом I ступня у конкурсі цієї конференції. Ми радіємо і  щиро вітаємо Наталю Миколаївну з цим успіхом!

На пленарних засіданнях у дружній і теплій атмосфері наші вчені розповіли про свої результати на ниві науки. Так від нашої кафедри було запропоновано такі доповіді:

1) Кореляція оптичних та технологічних властивостей м’ясних систем Савінок О. М., к. т. н., доцент;

2) Розробка плівкоутворювального покриття для захисту м’яса Кішеня А. В., аспірант, д. т. н., професор Віннікова Л. Г. керівник.

Можна, без сумніву, ствердити, що Міжнародна науково-практична конференція, що відбулася в ОНАХТ залишила приємні враження та налаштувала всіх нас на творчу і плідну роботу у цьому році.

Просмотров: 210 | Добавил: Адмін | Рейтинг: 1.0/1