Главная » 2015 » Березень » 19 » Несемо освіту у місто Южне!
11:19
Несемо освіту у місто Южне!

Місто Южне (Україна) ‒ молоде місто в Одеській області (30 років). Це одне з наймолодших міст, які входять в асоціацію міст України. Южне розташовано на миколаївській трасі і з'єднане з Одесою (50 км до залізничного вокзалу та 35 км до аеропорту), і з Миколаєвом (82 км). Місто було побудоване в степу за дуже короткий термін, що є живим прикладом цілеспрямованої і творчої роботи людей. Історія Южного починається з дати 11 травня 1978 року, коли президія УРСР видала указ про присвоєння назви поселенню ‒ селу Южне. 3 лютого 1993 року Южне офіційно отримло статус міста.

Само по собі Южне не велике ‒ 4 квартали, але воно активно розвивається, і допомагає йому в цьому Одеський Припортовий Завод і порт «Южний». У місті зростає багато молоді, що прагне розвиватися та отримувати якісну освіту.

При підтримці мера міста Новацького Володимира Миколайовича 17 лютого 2015 року відбулася зустріч зі школярами 9-11 класів шкіл №1 і №3 з освітніми лекціями «Правильне харчування сучасного школяра». Багаточисельна аудиторія з цікавістю прослухала лекцію доцента кафедри Агунової Лариси Володимирівни, яка професійно відповіла на всі запитання школярів і дала цінні поради як якісно харчуватися та правильно орієнтуватися у продуктах харчування, складати корисний раціон, щоб зростати здоровими, кмітливими та щасливими. Організувати зустріч допоміг ректор ОНАХТ Богдан Вікторович Єгоров при підтримці обласного управління освіти.

Просмотров: 691 | Добавил: Адмін | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Створити безкоштовний сайт на uCoz