Вітаємо з перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020-2021 н.р.

За результатами проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020-2021 н.р., що проходив на базі Миколаївського національного аграрного університету, з освітньої спеціальності 204 «ТВППТ» секції «Технологія переробки продукції тваринництва» почесне призове місце та Диплом III ступеню отримала студентка факультету «Технології та товарознавства харчових продуктів та продовольчого бізнесу» Сідлецька Ганна Андріївна.
Вітаємо автора роботи Сідлецьку Ганну Андріївну та наукового керівника к.т.н, доцента кафедри ТМРіМ Шлапак Галину Всеволодівну та бажаємо подальших успіхів та перемог!