Главная » 2018 » Жовтень » 7 » XІ Всеукраїнська конференція молодих учених, аспірантів і студентів «Проблеми формування здорового способу життя молоді»
16:06

4 жовтня, об 14.30 в аудиторії Д-425 відбулося секційне засідання кафедри технології м’яса, риби та морепродуктів «Технологічні аспекти виробництва харчових продуктів лікувально профілактичного напрямку» у рамках ХI Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених і студентів з міжнародною участю.

Відкрила засідання завідувач кафедри проф. Віннікова Л.Г., розповівши про основні тренди здорового харчування у м'ясо- та рибопереробній галузях.

На секційному засіданні було презентовано 5 усних доповідей, з них 4 – англомовні.

Усі доповіді супроводжувалися мультимедійними презентаціями та мали практично прикладний характер.

Крім того, 18 стендових доповідей також викликали не аби яку зацікавленість присутніх та гарячі дискусії.

Учасниками конференції було внесено пропозиції, рекомендації, визначені нові підходи та шляхи вирішення визначених проблем в області технологічних аспектів виробництва харчових продуктів лікувально-профілактичного напрямку.

Завдяки високому професіоналізму наукових керівників, особистій зацікавленості та відповідальності кожного учасника, конференція пройшла на високому науково-методичному рівні.

Подяка всім молодим вченим за участь та цікаві і актуальні доповіді.

Просмотров: 20 | Добавил: Адмін | Рейтинг: 0.0/0